Funkcje i zalety komercyjnego systemu magazynowania energii akumulatorowej

Ekonomiczny i wydajny:
Przyjmuje projekt pojedynczego-klastra DC-po stronie, aby osiągnąć zerowe straty przy wydajności równoległej. Dzięki trój-topologii i inteligentnemu zarządzaniu temperaturą wydajność konwersji PCS przy szczytowych szybkościach przekracza 91%.
Inteligentna obsługa i konserwacja:
Modułowa konstrukcja i technologia bezpośredniego połączenia równoległego umożliwiają elastyczną, elastyczną rozbudowę i znacznie poprawiają wydajność obsługi i konserwacji.
Wysoka wydajność:
Konstrukcja o dużej gęstości energii zapewnia wydajny transport dzięki-wstępnie zmontowanym modułom akumulatorowym.
Elastyczna konfiguracja:
Zawiera funkcję-czarnego startu do obsługi napięcia awaryjnego i dwa interfejsy MPPT do podłączenia wielo-pasmowych paneli fotowoltaicznych.
Dane techniczne:
Model: DG-ELS26001Y 232K
Pojemność: 232 kWh
Moc znamionowa: 125 kW
Konfiguracja: 1P260S (poziom-komórki)
Zakres napięcia: 650 V ~ 936 V
Wymiary: 1045 × 1360 × 2326 mm
Bezpieczeństwo i chłodzenie: system tłumienia pożaru oparty na perfluoroheksanonie; Stopień ochrony IP54.
Komunikacja: RS485, LAN
Komercyjny system magazynowania energii akumulatorowej Specyfikacja systemu
|
Model |
DG-ELS26001Y 232K |
|
Parametr strony DC |
|
|
Typ komórki |
LFP-3.2V280Ah |
|
Konfiguracja modułowa |
1P52S |
|
Konfiguracja systemu |
1P260S |
|
Zakres napięcia ogniwa |
650V~936V |
|
Nominalna pojemność ogniwa |
232 kWh |
|
Maks. Aktualny |
192A |
|
Parametr strony AC |
|
|
Znamionowa moc wyjściowa |
125 kW |
|
Napięcie znamionowe |
AC380/400V |
|
Prąd znamionowy |
189A |
|
Częstotliwość znamionowa |
50/60 Hz |
|
Fala wyjściowa |
Mniej niż lub równo 3% |
|
System Parametr |
|
|
Rozmiar |
1045*1360*2326mm |
|
Komunikacja |
RS485, LAN |
|
Stopień IP |
IP54 |
|
FPS |
Perfluoroheksanon, aerozol, detektor kompozytowy |
|
Temperatura pracy Zakres |
-20 ~ 55 stopni (wymagane obniżenie wartości powyżej 45 stopni) |
|
Dopuszczalna wilgotność |
0-95% (bez kondensacji) |
|
Dopuszczalna wysokość |
Mniejsze lub równe 2000 (wymagane obniżenie wartości znamionowych powyżej 2000) |
99,9% wydajności MPPT; Rozładowanie wielo-trybem-ładowania; Silne możliwości produktu; Wysokiej jakości zasilacz prądu przemiennego z czystą falą sinusoidalną; Moc znamionowa ciągła.


Popularne Tagi: komercyjny system magazynowania energii akumulatorowej, Chiny producenci, dostawcy, fabryka komercyjnego systemu magazynowania energii akumulatorowej, Dostosowane przemysłowe systemy magazynowania energii, System magazynowania energii elektrycznej
